NOWY START

Czas na powrót. Teraz na poważnie. Zaczynamy !!!


Praca zawodowa, studia, przeprowadzka, a przede wszystkim – operacja kolana i kilkumiesięczna rehabilitacja – przez to wszystko nie miałem nawet możliwości regularnego chodzenia do kina. To nie usprawiedliwienie, a raczej okoliczności dające czas na przemyślenia, nowe pomysły, nową energię do tworzenia NEVER CLOSE EYES.

Właśnie, co nowego. Przede wszystkim – nowy sprzęt, który pozwoli mi pisać w każdym miejscu (ale te MacBooki są leciutkie :)), a w przyszłości (oby niedalekiej) także na rozkręcenie vloga. Zapraszam Was także na Insta i tradycyjnie, na FB.

Poza tym – nowe kategorie wpisów na blogu (o dotychczasowych przeczytacie TUTAJ) :

LOOKING BACK – spojrzenie na najważniejsze, najciekawsze, najśmieszniejsze i najbardziej interesujące wydarzenia filmowe minionego tygodnia. W każdy wtorek.

LOOKING FORWARD – czyli na co i gdzie wybrać się do kina i nie tylko w najbliższy weekend. Co czwartek.

THROUGH THE LOOKING GLASS – nie samym filmem człowiek żyje – przejdziemy na drugą stronę lustra, odwiedzimy festiwale, ciekawe miejsca, pochwalimy się kolekcją filmów czy dla odmiany zdamy sprawozdanie z koncertu. Jak nas natchnie – to napiszemy.


Na razie to tyle. Już jutro pierwszy ‚branżowy’ wpis po długiej przerwie i nowe posty na Insta. Mam nadzieję, że nadal będziecie ze mną na blogu 🙂

Tomas


P.S.

Jeszcze jedna zmiana. Teraz jest ze mną ktoś, kto dzieli ze mną pasje, kto ciągle mnie motywował i poganiał do powrotu na bloga. Bez niej pewnie bym już tu nie wrócił.

Kocie, kocham Cię i dziękuję 🙂

Dodaj komentarz